Bez Messi nie jest możliwe. Argentyna straciła na Paragwaju, zagrożona zaporą

Piłkarze Argentyna bez rannych kapitan Lionel Messi w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 roku przegrali u siebie 0: 1 z Paragwajem i straciło trzecie kolejne punkty. Panujący mistrzowie świata są w tabeli południowoamerykańskiej strefy CONMEBOL na piątym miejscu barážovém pięć punktów za nowego lidera w Brazylii, z którymi będzie rywalizować w kwalifikacjach przebojowej następnym razem.

Paragwaj zaskoczony przez Argentynę w Kordobie szybkiej kontrze z głębi własnej połowie, że 18 minut zakończyło Dynamo Kijów napastnik Derlis González.Dwukrotny mistrz świata mógł zapobiec pierwszego domu eliminacyjnym do Paragwaju w historii na początku drugiej połowy, kiedy wyrzucony Sergio Agüero rzut karny pod ręką w polu, ale gwiazda Manchester City devětatřicetiletý bramkarz Justo Villar zmiatania.

meble dziecięce sklep internetowy

„Nie możemy na żadnych wymówek, graliśmy źle. musimy podnieść i odwrócić to, „Agüero powiedział.

Argentyna dołączył po raz trzeci z rzędu bez strzelca Messi i dwa remízách przyszedł nawet dostrzec pusty.Tabela i podopieczni trenera Edgardo Bauza należy do piątej pozycji, która prowadzi bezpośrednie podejście do MS, plus margines zaledwie punkt przewagi z wtorkowego zdobywca Paragwaju a innym punktem przed szóstym Chile.

Kolejnym Ameryki Południowej supermocarstwem Brazylia kontrast, nagrany czwarty zwycięstwo z rzędu i wygrywając 2: 0 w Wenezueli objął prowadzenie dziesięć stołem. Mecz został rozegrany w Merida na podmokłe tereny, i to było około pół godziny przerwany, gdy światła stadion wyszedł.

Brazylijczyków, mimo braku zawieszonego Barcelona napastnik Neymar zdobył po zaledwie ośmiu minut. Dziewiętnaście Gabriel Jezus podsumował biedny przechodząc wenezuelski bramkarza Daniela Hernándeze i zakręt techniczny piłkę do siatki.Wygranie faworytem okazała osiem minut po przerwie, pomocnik Chelsea Willian

Promotorzy poprzednie MS zostały zastąpione na czele tabeli, przywiązany do Urugwaju. 2: 2 na czwartym obszarze Kolumbia. Goście są wysyłane do 2: 1. W 73 minucie, jego XIX celem kwalifikacje kariera Luiz Suárez ale krajowy punkt zabezpieczone sześć minut przed końcem nagłówku Yerry Mina

W tym samym rezultatem zakończył się również trzeci pojedynek Ekwador na dużych wysokościach W Boliwii La Paz. Ekwador osłabiony po wyłączeniu Luis Caicedo uratował remis w 89. swoją drugą bramkę w meczu Enner Valencia. Oba goli Boliwia Pablo Escobar.

Po trzech meczów, w których zdobył tylko punkt zajęte Ameryki Południowej Mistrzów Chilijczyków.. Home Santiago dzięki dwóm bramkom Arturo Vidal, który wybrał sobie pięć minut przed końcem pokonał dawne rywali Peru